Ežiuolė 'Eccentric' 2.5Ltr

Ši veislė - aukštaūgė. 

Užauga apie 60-70cm aukščio ir apie 40cm pločio.

(Pagal žiedkočių aukštį - žemaūgės (iki 30cm), vidutinio aukščio (nuo 30 iki 50cm) ir aukštaūgės (nuo 50cm)).


Žiedų spalva - tamsiai raudona. Pilnaviduriai žiedai.

Žiedai jau būna ir ant pirmamečių ežiuolių. Antrametės ir vyresnės jau žydi gausiau.

Esant idealioms klimato sąlygoms antrametės ir vyresnės žydi nuo birželio pabaigos iki spalio mėnesio (pirmametės nuo liepos vidurio).

Geriausiai auga saulėtoje gėlyno pozicijoje, vandeniui pralaidžiame grunte. Gerai žiemoja.


Apie ežiuolių ir kt. augalų dauginimą ir leidimus.

Pasidauginti šią ar bet kurią kitą augalo veislę galima tik savo asmeniniams poreikiams, dauginti prekybai - griežtai draudžiama. Veislės yra patentuojamos selekcininkų.

Tie, kurie nori pasidauginti augalų prekybai - turi mokėti mokesčius selekcininkams. Tad tai daryti galima tik gavus selekcininkų leidimą.

Ežiuoles dauginant iš sėklų -  tiesiog nesigaus lygiai toks pats augalas, tikimybė, kad gausis lygiai tokia pati veislė tik 10proc. arba mažiau.

Tas pats galioja visom ežiuolių veislėm. Tad norint pasidauginti šias ežiuolės namų sąlygomis, išsaugojant visas jos savybes, geriausia būtų padalinti jos kerą (su šaknimis).

Dauginant tokiu ar kitokiu būdu pardavinėti  augalus griežtai draudžiama.  Augintojai ežiuoles daugina meristeminiu būdu (spec.labaratorijose), kad gautų 100proc. veislę, bei

moka mokesčius selekcininkams.

  • Prekės kodas: ECHINECCEN2
  • Prieinamumas: 11
  • 4.50€

  • Be PVM: 4.50€

Žymės: echinacea, ežiuolė, ežuolė, Eccentric, ežiuolės, raudona, aukštaūgės, daugiamečiai, augalai, internetu, pilnavidurės